Piękny Mustangi, terenowy Jeepy, charakterystyczny Cadillac – któremu facetowi nie marzyło się posiadanie w garażu przynajmniej jednego z tych fantastycznych pojazdów? Samochody z USA rozpalają wyobraźnię niemalże każdego mężczyzny i powodują szybsze bicie serca. Nie da się ukryć, że sprzedaż samochodów z USA ciągle rośnie, a chętnych na zakup nie odstraszają nawet ewentualne problemy celne.

Klasyczny Cadillac

Koniecznie z serii 62, o znanej wszystkim, charakterystycznej linii, która automatycznie kojarzy nam się z samolotem. Samochody z USA chętnie czerpały w latach pięćdziesiątych z wzornictwa lotniczego, wywołując zachwyt ówczesnych kupujących. Zresztą, to dzięki temu Cadillac serii 62 stał się tak popularnym modelem i nadal pozostaje pożądanym modelem.

Osławiony Mustang

Pojazd, który udowodnił, że klienci kochają potężne silniki. Mustang pozostaje jednym z najpopularniejszych pojazdów. Bez niego, sprzedaż samochodów z USA, na pewno nie byłaby tak popularna i dochodowa. Ford tym modelem prześcignął nawet własne oczekiwania – jego sprzedaż w ciągu pierwszego roku okazała się być siedmiokrotnie wyższa od zakładanej.

Synonim terenówki – Jeep

Przychodzi na myśl każdemu, nawet osobie mającej niewielkie pojęcie o motoryzacji, gdy tylko zapytać o samochody terenowe. Pojazd ceniony w swoich czasach przez wojsko, obecnie często kupowany przez gospodynie domowe, które zimą podwożą swoje dzieci do szkoły. Piękny, niezawodny, a przede wszystkim potężny – prawdziwy synonim amerykańskiego auta. Jesli chcesz sprowadzić samochód z USA, California Motors to doskonały wybór.