Dom Czekolady to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz wyroby cukiernicze najwyższej jakości. Praliny, lody, tradycyjne ciasta oraz przepyszne napoje takie jak: świeżo wyciskane soki, smoothies czy czekolady pitne – to wszystko znajdziesz w naszej kawiarni! Szukasz miejsca, w którym zamówisz wyjątkowe torty? Gdynia ma miejsce, dzięki któremu z pewnością nie będziesz żałował – to właśnie nasz lokal! Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych tortów na zamówienie, które wykonujemy zgodnie z najróżniejszymi wytycznymi naszych klientów.

Nasze torty są tworzone z wysokiej jakości składników i według sprawdzonych, rodzinnych receptur. Każde zamówienie jest dokładnie omawiane z klientem – konsultujemy jego rozmiar oraz wagę, które dobieramy biorąc pod uwagę liczbę gości. Służymy również pomocą podczas wybierania połączeń smakowych – na podstawie ulubionych smaków jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie, które powinno precyzyjnie trafić w gust. Kolejnym krokiem jest omówienie wyglądu ciasta, czyli kształtu, wykończenia oraz dekoracji. Prezentujemy nasze wcześniejsze realizacje, które mogą służyć za inspiracje podczas ostatecznych ustaleń, co do wyglądu ciasta.

W Domu Czekolady znajdziecie nie tylko ekskluzywne torty, ale również wyjątkowe praliny i naturalne lody! Wytwarzane przez nas czekoladki są ręcznie malowane, co zapewnia im unikatowy i niepowtarzalny wygląd, który wraz z wybornym smakiem, tworzy połączenie idealne dla wzorku i podniebienia! Natomiast nasze lody – mleczne i owocowe, tworzone są według oryginalnej receptury, produkujemy tylko ze świeżych i naturalnych składników wysokiej jakości, sprowadzanych z Włoch i Francji.

Zapraszamy do naszej wyjątkowej kawiarni, w której nie tylko możecie zamówić ekskluzywne ciasta okolicznościowe, ale także usiąść na kawę i coś słodkiego ze swoimi bliskimi! Staramy się, by w Domu Czekolady panowała zawsze, przyjemna, rodzinna atmosfera. Nasi klienci to doceniają i wpadają do nas częściej – dołącz do ich grona!