Polskie morze co roku przyciąga rzesze spragnionych słońca i morskiej bryzy turystów. Jednak bywa i tak, że ceny noclegów, wyżywienia i wszelkich atrakcji stają się przytłaczające. Wówczas zaczynamy poszukiwania pięknego zakątka, w którym odpoczniemy z bliską osobą, znajomymi, a może rodzinnie, jednak w miarę ekonomicznie. Świetną alternatywą będą tu domki letniskowe oraz domki kempingowe Dziwnów.

Czemu warto wybrać Dziwnów?

Jest to miejscowość położona w północno-zachodniej Polsce, nad samym morzem Bałtyckim. Dziwnów można z powodzeniem określić, jako piękną miejscowość wypoczynkową z morskim kąpieliskiem oraz portem. Część tej niesamowitej miejscowości zlokalizowana jest na wyspie Wolin, tak więc pięknych widoków i urozmaiconego krajobrazu nam tu nie zabraknie.

Jaki rodzaj noclegu najlepiej wybrać?

Oczywiście wszystko zależy od naszego budżetu, czasu pobytu, oraz oczekiwań, co do warunków. Jeśli mamy ograniczone fundusze i chcielibyśmy maksymalnie wydłużyć czas urlopu, to najlepiej będzie zrezygnować z hotelu i wybrać domki letniskowe – mogą mieć różny standard i cenę, lub tez domki kempingowe.

Plusy domków letniskowych i kempingowych

Pośród niekwestionowanych zalet tego rozwiązania wymienić należy z pewnością pewien rodzaj niezależności. W takich domkach jesteśmy całkowicie sami, często znajdują się one w pięknym otoczeniu zieleni, a nie w centrum miasta, jak wiele hoteli. Nie bez znaczenia jest tu też cena, ale decyzja należy do każdego turysty z osobna. Domki nad morzem w Dziwnowie – https://cynamondziwnow.pl/.