W naszej ofercie posiadamy łóżeczko turystyczne 2w1, czyli łóżeczko z funkcją kojca. Łóżeczko bardzo łatwo się składa i rozkłada – wystarczy rozstawić jego boki, a następnie docisnąć podłogę, co zajmuje nie więcej niż kilka sekund, a następnie schować je do dołączonej torby, która zajmuje mało miejsca (77x23x23 cm) i zmieści się nawet w najmniejszym mieszkaniu.

Łóżeczko turystyczne to doskonała oferta dla rodziców, którzy często podróżują z dzieckiem bądź zostawiają je pod opieką, na przykład dziadków. Ponieważ materiały zastosowane do jego produkcji są lekkie (całość wraz z torbą waży 10 kg) i łatwe do utrzymania w czystości, zarówno jego transport, jak i użytkowanie nie powinno nastręczać żadnych trudności.

Rozłożone łóżeczko turystyczne ma wielkość 127x77x65 cm (z materacem o typowych wymiarach: 120×60 cm), a przeznaczone jest dla dzieci do 15 kg wagi lub 90 cm wzrostu, więc jest to zakup, który będzie nam służył przez długi czas.

Boki łóżeczka turystycznego wykonane są z zapewniającej przewiew siatki, dzięki której rodzic ma dziecko w zasięgu wzroku, a maluch może bez przeszkód obserwować otoczenie.
Kółka z blokadami, w które wyposażone jest łóżeczko, ułatwiają wygodne przestawienie go w dowolne miejsce, a torba, w którą je pakujemy, posiada wygodne uchwyty oraz otwory na kółka, dzięki czemu jego transport jest jeszcze łatwiejszy .

Warto zaznaczyć, że nasze łóżeczko turystyczne wyposażone jest w przydatne akcesoria jak moskitiera, przewijak, kieszeń na zabawki i akcesoria oraz pałąk z trzema zabawkami. Wejście boczne jest zapinane na zamek błyskawiczny, dzięki czemu dziecko może samodzielne wydostać się z kojca.

Oferujemy łóżeczka turystyczne w dwóch ślicznych opcjach kolorystycznych: popielato-różowej oraz popielato-turkusowej. Kolorystyka oraz ciekawy wzór sprawiają, że nasze łóżeczka turystyczne są meblem nie tylko wysoce funkcjonalnym, lecz także estetycznym.