Uzdrowiska często stoją na przegranej pozycji. Kojarzone głównie z kuracjuszami i miejscem dochodzenia do siebie lub też próbie wyjścia z różnych dolegliwości, nie są brane pod uwagę przez turystów. Tymczasem najsławniejsze z nich takie jak m.in Polanica Zdrój mogą poszczycić się długą historią, pięknymi widokami, dziesiątkami kawiarenek i atrakcji, które mogą uprzyjemnić pobyt właściwie każdego.

Apartamenty zamiast uzdrowiska

Polanica Zdrój z otwartymi rękami wita wszystkich. I naprawdę nie trzeba czekać miesiącami, a nawet może i latami, aby korzystać z dobrodziejstw i uroków tego miasta. Wystarczy przeszukać internet pod kątem hasła apartamenty Polanica Zdrój i miejsce postojowe wpadnie nam samo. No prawie samo.

Urok samotności

Czemu warto wybrać apartamenty?

Po pierwsze nie trzeba na nie tak długo czekać – właściwie to one czekają na każdego przez cały rok.

Po drugie apartamenty dają ciszę, spokój i większą prywatność niż pokoje uzdrowiskowe. To po prostu wybór na wakacyjny, samotny lub rodzinny wyjazd.

Po trzecie to idealne rozwiązanie dla par na romantyczne spędzenie czasu. Apartamenty Polanica Zdrój zapewniają prywatność i romantyczną atmosferę, a wszystko w przepięknym otoczeniu Gór Stołowych i Kotliny Kłodzkiej. Nie ma lepszego miejsca na odpoczynek we dwoje. A lokalizacja miasta sprawia, że Polanica Zdrój jest idealna o każdej porze roku.

Rodzina “na swoim”…miejscu

Apartamenty na wypoczynek to także idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Wystarczy wyszukać apartamenty Polanica Zdrój, które w swojej ofercie posiadają basen, sale zabaw i inne atrakcje dla dzieci. W ten sposób nawet przy brzydkiej pogodzie można się świetnie bawić.

DLA ZDROWIA, URODY I ROZRYWKI

Jednak nie można zapominać o tym, co Polanica Zdrój ma najlepszego – wspaniały klimat, który sprawia, że działa zbawiennie na układ krążenia. I wystarczy tam tylko być, żeby poczuć się lepiej. Na aktywnych czekają szlaki po uroczych Górach Stołowych i Bystrzyckich. Szlaki nie są strome, nie wymagają tak wiele wysiłku jak tatrzańskie, co oznacza, że są idealne dla każdego. A widoki zapierają dech w piersiach.

Dlatego nie warto się ograniczać, przełamać stereotypy i korzystać z uroków uzdrowisk…we własnym zakresie.