Letnie miesiące są czasem wyjazdów, a tani nocleg (Słupsk) to dla wielu decydujący czynnik podczas planowania wakacji, a Słupsk to jedno z nadmorskich miast, które jest świetną bazą wypadową do zwiedzania. Co można zobaczyć w mieście?

Zamek Książąt Pomorskich

To gotycki zamek z 1507 roku z ozdobną wieżą. Podczas panowania niemieckiego, czyli w XVII wieku przyczyniło się do jego dewastacji. Współcześnie zamek jest siedzibą Muzeum Pomorza Środkowego.

Muzeum Pomorza Środkowego

To miejsce, w którym znajduje się największa kolekcja dzieł Witkacego. Muzeum działa od 1924 roku. Placówka prezentuje obiekty związane z historią Pomorza, sztuką dawną oraz m.in. numizmaty.

Spichlerz Richtera

Jest zabytkiem mobilnym, który stał kiedyś na połączeniu ulic Wolności i Kopernika. Powstał w drugiej XIX wieku w stylu specyficznego muru pruskiego. Współcześnie jest częścią placu Rybackiego. W jego wnętrzu znajduje się herbaciarnia.

Tani nocleg Słupsk: hotele i hostele

Komfortowy i tani nocleg Słupsk zapewni regenerację i energię na zwiedzanie. Wybierając miejsce do spania warto zwrócić uwagę na:

  • standard,
  • wystrój wnętrz,
  • czy w pokojach jest Wi-Fi,
  • cenę,
  • czy łazienka jest w pokoju czy wspólna,
  • lokalizację.

Dla wielu ważny jest także dostępny parking, który zapewnia bezpłatnie miejsce dla samochodu. Dodatkowo, planując tani nocleg (Słupsk) turyści szukają miejsc, w którym pokoje mają własne łazienki. To powoduje, że komfort pobytu jest wyższy.

Poza tym wspólna jadalnia często powoduje, że jedzenie posiłków z dziećmi nie przeszkadza innym gościom hostelu.

Tani nocleg Słupsk: ceny

Jak w każdym obiekcie hotelowym ceny różnią się zależnie od liczby osób. Jak w wielu innych miejscach najwyższe ceny ma tani nocleg Słupsk w pokoju jednoosobowym z łazienką w pokoju. Najczęściej ceny noclegów w hotelach i hostelach wahają się od kilkudziesięciu do dwustu, czasem trzystu złotych. Na hostele decydują się często studenci lub single albo pary, którzy mają niewielkie budżety na wakacyjne wyjazdy.