Gdańsk jest miastem, w którym znajduje się bardzo dużo zabytków, które zapierają dech w piersiach. Jednym z nich jest z całą pewnością Central Hotel Gdańsk, którego mury zostały wzniesione w 1910 roku. Początkowo, miejsce to stanowiło siedzibę inspekcji kolei żelaznych, później zmieniło się w przychodnię lekarską, aż w końcu budynek został przekształcony na potrzeby hotelu, który cieszy się zdumiewającą popularnością wśród turystów, przyjeżdżających nad polskie morze do Gdańska. 

Nocleg z atrakcjami

Od powstania budynku, w którym mieści się Central Hotel Gdańsk minęło ponad sto lat, a mimo to pierwotny kształt oraz charakter zostały zachowane. Neogotyckość jest wyczuwalna w tym miejscu niemal na każdym kroku, co robi duże wrażenie na hotelowych gościach. Ale taki historyczny klimat, to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na nocujących. Robiąc rezerwację pokoju, warto zastanowić się nad wykupieniem jednego z trzech pakietów – piwnego, romantycznego lub ze zwiedzaniem.

Dla zakochanych par i małżeństw, idealny pędzie pakiet romantyczny z kolacją w pokoju oraz butelką prosecco na powitanie. Pozostałe pakiety umożliwiają zwiedzanie browaru mieszczącego się na terenie hotelu wraz z degustacją lub zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem, poruszając się stylowym retro samochodem. Takich atrakcji jak w Central Hotel nie znajdziesz nigdzie indziej!

Z myślą o spotkaniach firmowych

Central Hotel Gdańsk ma też specjalną ofertę dla firm. Będąc przedsiębiorcą, który planuje organizacje jakiegoś spotkania lub eventu, można skorzystać z wynajmu jednej z dwóch specjalnie przygotowanych do tego celu sal. W zależności od potrzeb, krzesła mogą być ustawione według schematu szkolnego, teatralnego lub w podkowę. Co więcej, hotelowa restauracja może przygotować menu na lunch oraz słodkości, które zostaną podane podczas przerwy kawowej.