Free walking tour Paryż jest jednym z najlepszych sposobów na zwiedzanie tego popularnego wśród zakochanych miasta. Zadziwiająca architektura, światowej sławy muzea, to tylko niewielka część tego, co można zobaczyć w tętniącym życiem Paryżu. W tym wiecznym mieście są również atrakcje znane na całym świecie takie jak wieża Eiffla, katedra Notre Dame i Luwr. Przy tak wielu zabytkach do zobaczenia proponujemy skorzystać z więcej niż jednego tour Paryż.

Co warto zobaczyć podczas free tour Paryż?

Gdy chcesz maksymalnie wykorzystać czas i jednocześnie zobaczyć bardzo wiele atrakcji, to najlepszym sposobem będzie free tour Paryż. Gdy przyjedziesz do stolicy Francji, to od razu wybierz przewodnika, który w ramach free walking tour Paryż oprowadzi Cię tym pięknym mieście. Jeśli interesujesz się sztuką i historią, to powinieneś zacząć od katedry Noter Dame i Luwru, a przy tym wykonać romantyczne zdjęcia nad Sekwaną. Na moście Pont Neuf możesz przyczepić swoją kłódkę, wg tradycji dzięki temu zapewnisz sobie wieczną miłość. Gdy chcesz zobaczyć Żydowską dzielnicę z luksusowymi sklepami, to polecamy zarezerwować tour Paryż po Marais.

Free walking tour Paryżu nocą

Lubisz nocne życie? Jeśli tak, to koniecznie musisz dołączyć do nocnej wycieczki po Montmartre, które jest ulubionym wzgórzem wielu turystów. W programie możesz zobaczyć również słynne Moulin Rouge, czy Sacre Coeur oraz scenerie, w których kręcone były znane filmy. Nic w tym dziennego ta malownicza okolica jest ulubionym miejscem malarzy. Podczas free walking tour Paryż możesz iść śladem takich znanych malarz jak Vincenta van Gogh, Toulouse-Lautrec czy Picasso. Poznasz również wielu współczesnych artystów, których prace są godne uwagi.

Dlaczego warto skorzystać z tour Paryż?

Wycieczki free walking tour Paryż cieszą się bardzo dużą popularnością wśród zwiedzających, ponieważ bardzo często są odprowadzane przez przewodników pasjonatów, którzy chcą, aby turysta podczas wycieczki zobaczył jak najwięcej atrakcji.