Polska nie jest zaliczana do typowo górskich krajów, jednak na jej terenie znajduje się wiele znanych szczytów i górskich pasm. Warto odwiedzić każde z tych gór – Sudety, Karpaty, Bieszczady itp. – ponieważ znajdują się w zupełnie innych zakątkach naszego kraju. Góry Tatrzańskie oraz Zakopane to także dobre okolice na zaplanowanie wypoczynku. Spacer nad Morskie Oko, pod Wielką Krokiew, wjechanie czy też wejście na Kasprowy Wierch oraz Gubałówkę to tylko kilka propozycji, które powinien zaliczyć każdy turysta.

Apartamenty Zakopane

Można poświęcić mnóstwo czasu na szukanie w internecie odpowiedniego noclegu. Sprawdź Cztery Pory Roku, a ominie cię ten stresujący proces. W naszej ofercie znajdziesz świetne miejsce do wypoczynku – apartamenty & SPA w Kościelisku przy ulicy Królewskiej 27b. Nasze obiekty wypoczynkowe są eleganckie, optymalnie wyposażone i każdy z nich gwarantuje piękne widoki dzięki dużym oknom, balkonom oraz tarasom. Oferujemy pokoje, które pomieszczą od dwu aż do siedmiu osób; można wybrać opcję z wyżywieniem lub bez. Każdy pokój jest wyposażony w aneks kuchenny, łazienkę, a nawet kominek.

Apartamenty są miejscem wypoczynkowym, którego lokalizacja zapewnia dogodną komunikację z centrum Zakopanego, a jednocześnie z tatrzańskimi trasami wartymi poznania. Masz stąd dobry dostęp do stoków narciarskich, basenów termalnych czy tras biegowych. Poza tym, mieszkanie w tym budynku pozwoli ci mieć nieograniczone widoki na panoramę Tatr, którą możesz podziwiać zarówno podczas porannej kawy, jak i przy zachodzącym słońcu, nie ruszając się ze swojego pokoju.

Jeśli wybierzesz ten obiekt na czas swojego urlopu, masz również zapewnioną możliwość korzystania ze SPA. Ta strefa obejmuje część zewnętrzną oraz wewnętrzną. Na zewnątrz znajduje się balia ruska oraz sauna. Wewnętrzna część zaś to czteroosobowe jacuzzi, sauna infraret, sauna sucha zapachowa oraz tężnia solankowa. Możesz być więc pewien, że tutaj w pełni odpoczniesz!