Spotkania biznesowe są nieodłączną częścią pracy wielu firm. Luksusowe hotele to zwykle odpowiednie miejsca na konferencje, szkolenia, sympozja, kongresy – każda okazja jest dobra to poszerzania swojej wiedzy i spotkań o charakterze biznesowym w gronie swoich partnerów w interesach, albo celem pozyskiwania nowych klientów. Nic więc dziwnego, że najczęściej tego typu spotkania są organizowane w luksusowych przestrzeniach, w  hotelach o wysokim standardzie. Świetnym obiektem, do zorganizowania tego typu wydarzenia jest hotel SPA Polska dr Irena Eris, który posiada swoje rozmaite lokalizacje w różnych zakątkach Polski.

Spotkania biznesowe 

Hotel dr Irena Eris w Polanicy Zdrój posiada wyśmienite zaplecze konferencyjne, a także wykwalifikowany personel, który zadba o to, by całe wydarzenie odbyło się na najwyższym poziomie. 250 metrów kwadratowych przestrzeni konferencyjnej pomieści przeszło 200 osób, a przestrzeń bankietowa pozwoli na zorganizowanie podniosłej części oficjalnej wraz z programem artystycznym. Ponadto, każda konferencja posiada swojego opiekuna, który czuwa, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem, a dodatkowo jest pomocną dłonią przy terminowości i doglądaniu całego przebiegu wydarzenia biznesowego. To wykwalifikowana osoba, na której bezwzględną pomoc można liczyć w każdej chwili.

Rozrywka i gastronomia

Podczas trwania spotkania biznesowego nie może zabraknąć również zaplecza gastronomicznego. Hotel zapewni wyśmienite przekąski, które nasycą nawet największy głód. Produkty, z których są przyrządzone, są wyłącznie zdrowe i najwyższej jakości. Po zakończonej części oficjalnej idealnym zwieńczeniem intensywnego dnia może być impreza taneczna bądź integracja podczas gry w kręgle lub bilard. Taką rekreację można zorganizować na terenie klubu Fotoplastykon znajdującego się na terenie obiektu. Został on utrzymany w klimacie starego kina, więc jest to okazja na rozrywkę w niepowtarzalnych okolicznościach. Z pewnością dzięki temu żadne wydarzenie biznesowe nie musi być nudne.