Czy słońce, czy deszcz, nad polskim morzem nudzić się nie można. Nawet jeżeli pogoda nie sprzyja kąpielom wodnym i słonecznym, czas możemy spędzić przyjemnie i pożytecznie.

Noclegi dla wymagających

Spośród wielu malowniczych i interesujących miejscowości na naszym wybrzeżu, warto wybrać Pogorzelicę. To niewielka wieś, ale niepozbawiona atrakcji. Można się tam wybrać na przejażdżkę ciuchcią, co sprawi radość nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Niezapomnianym przeżyciem będzie też spacer nad jeziorem Konarzewo, gdzie można spotkać wiele rodzajów ptactwa wodnego. W Pogorzelicy warto też spędzić czas w parku wodnym lub na jednej z wielu plaż. Nie bez znaczenia jest też, gdzie znajdziemy noclegi, Pogorzelica ma w tym względzie wiele do zaoferowania. Jeżeli wygodne łóżko to dla nas za mało, zdecydujmy się na wynajęcie pokoju lub apartamentu w Sandra SPA Pogorzelica.

Dla urody i dobrego samopoczucia

Hotel wyróżnia się na tle innych między innymi ciekawie i gustownie urządzonymi wnętrzami, a w każdym pokoju i apartamencie znajduje się klimatyzacja. Letnie miesiące nad polskim morzem są coraz bardziej gorące, więc takie udogodnienie jest często nie do przecenienia. Okolica hotelu również zachęca do relaksu i pozwala spędzać czas w pięknych okolicznościach przyrody. Letnie pawilony, które są rozmieszczone przy hotelu to miejsca, gdzie możemy się wsłuchać w szum drzew czy poczuć na skórze morską bryzę. SPA w Pogorzelicy oferuje także wiele zabiegów, które pozwolą nam się zrelaksować, ale też wpłyną korzystnie na nasze samopoczucie i urodę.