Hotel Buczyński Medical & SPA to czterogwiazdkowy obiekt w Świeradowie Zdroju, który przyciąga turystów malowniczymi krajobrazami i wysokiej jakości usługami. Otoczenie urzekającej przyrody sprawi, że każda zapracowana osoba nabierze dystansu, odpocznie i naładuje swoje baterie na kolejne miesiące. Dlaczego warto przyjechać do hotelu Świeradów Zdrój? W Hotelu Buczyński znajdziecie noclegi w bardzo komfortowych i luksusowych warunkach. To, co przyciąga uwagę kobiet, to SPA i Wellness. To raj dla miłośników gór! Góry Izerskie zapraszają na piesze wycieczki, długie spacery i wspinaczki. 

Oferta hotelu

Komfortowe pokoje w atrakcyjnych cenach to stanowią świetną propozycję nie tylko dla singli, ale także dla rodzin z dziećmi. Pokoje zostały bogato wyposażone. Wyróżniają się wysokim standardem. Eleganckie meble oraz inne udogodnienia zapewniają swobodny i wygodny wypoczynek w pokoju. W trosce o zdrowie i samopoczucie wszystkich naszych turystów zadbaliśmy o to, aby w pokojach panował bezwzględny zakaz palenia wyrobów tytoniowych i e-papierosów. Słyniemy również z wybornej kuchni. Docenią nas nawet najbardziej wymagający goście! Wszystkie dania w naszej restauracji słyną z ciekawych kompozycji smakowych. Posiłki powstają w oparciu o świeże, sezonowe i lokalne produkty i surowce. Śniadania i kolacje oferujemy w postaci bufetu. Umożliwiamy także zamawianie dań z kart. Wieczorami zapraszamy na autorskie koktajle do naszego baru. 

Atrakcje w najbliższej okolicy

Główną atrakcją na terenie hotelu jest strefa SPA&Wellness. Różnorodna gama zabiegów spełni oczekiwania wymagających klientów. Basen z widokiem na pobliski wyciąg dla dzieci zapiera dech w piersiach. Na naszych klientów prócz basenu czeka jacuzzi wewnątrz oraz na zewnątrz budynku oraz strefa saun. Dla miłośników sportu nie zabraknie strefy fitness oraz miejsca do ćwiczeń. Atutem lokalizacji są góry Izerskie oraz przepiękny krajobraz miejscowości Świeradów-Zdrój. Tutaj masz szansę obcować z naturą codziennie!