Dlaczego warto zdecydować się na turnus w Ułańskiej Zagrodzie?

Ułańska Zagroda, w której możesz doświadczyć niesamowitych rzeczy, jest certyfikowanym ośrodkiem diety owocowo-warzywnej dr Dąbrowskiej. W ofercie możesz znaleźć turnusy 7- i 14-dniowe. Każdy turnus odbywa się zgodnie z wytycznymi i zasadami diety dr Dąbrowskiej. Każdy turnus obejmuje: konsultację z lekarzem oraz opiekę pielęgniarską, całodobowy serwis herbaciany, woda z cytryną i imbirem, pełne wyżywienie zgodne z dietą warzywno-owocową dr Dąbrowskiej, noclegi, analizę składu masy ciała – analizator Tanita, indywidualne konsultacje z dietetykiem, dostęp do sauny fińskiej, monitorowany i bezpłatny parking oraz wiele innych atrakcji!

Jak wygląda standardowy pobyt na turnusie w Ułańskiej Zagrodzie?

Aktywne wczasy odchudzające w Ułańskiej Zagrodzie podzielone są na turnusy 7-dniowe i 14-dniowe. Turnusy rozpoczynają się i kończą za każdym razem w piątki. Każdy turnus, nieważne czy ten dłuższy, czy krótszy, rozpoczyna się odpowiednimi badaniami i konsultacjami lekarskimi. W każdy dzień, od rana, ma miejsce rozgrzewka na prywatnej plaży, ćwiczenia na sali gimnastycznej oraz aktywność z kijkami nordic walking. Następnie będzie część edukacyjno-rozrywkowa, czyli wykłady dr Ewy Dąbrowskiej o zdrowym odżywianiu się i samoleczeniu w formie wideo, a każda z uczestniczek i każdy z uczestników odbywa również spotkanie z dietetykiem.

Aktywne wczasy odchudzające — jakie aspekty powinny Cię przekonać o wyborze Ułańskiej Zagrody?

Aktywne wczasy odchudzające w Ułańskiej Zagrodzie mają naprawdę niesamowity klimat, ponieważ wszyscy zawsze chętnie do na nie wracają! Cudowny wystrój oraz gustownie urządzone pokoje sprawią, że poczujesz się tutaj naprawdę dobrze. Ułańska Zagroda położona jest blisko Drawieńskiego Parku Narodowego, lasów i jezior. Aktywne wczasy odchudzające w tym ośrodku to perfekcyjnie czas spędzony na świeżym powietrzu! Skorzystaj już dziś!