Biuro podróży Logos Travel Marka Śliwki zostało stworzone w 1995 roku i od samego początku daje możliwość podróżowania w nawet najbardziej odległe zakątki świata. Już od startu działalności zaczepów zdobywać wiele prestiżowych tytułów i wyróżnień, m.in. Certyfikatów Wiarygodności Biznesowej, Certyfikatów Gepard Biznesu, Certyfikatów Jakościowych oraz Certyfikatów Solidna Firma i Gazela Biznesu. Biuro podróży Logos Travel Marek Śliwka organizuje wyprawy trekkingowe, które zdobywają ogromna popularność pośród klientek i klientów z całej Polski!

Jakie są największe osiągnięcia biura podróży Logos Travel Marek Śliwka?

Jednym z największych osiągnięć biura podróży Logos Travel Marek Śliwka jest zdobycie pozycji lidera dalekich, egzotycznych, ciekawych i niestandardowych wyjazdów. Bardzo ważne jest odpowiednie podejście do klientek i klientów, zbudowanie odpowiedniego zaufania oraz empatia, ponieważ dzięki temu są w stanie zaskoczyć wszystkich swoimi ofertami na, np. wyprawy trekkingowe. Grupy są z reguły bardzo kameralne, co wpływa oczywiście na cenę, ale także na jakość obsługi. Pilotki i piloci biura to pasjonatki i pasjonaci z naprawdę długim stażem znający się na swoim fachu i kochający ten rodzaj pracy.

Wyprawy trekkingowe Albania — wyprawa w Góry Przeklęte

Wyprawy trekkingowe do Albanii są naprawdę niesamowitą okazją na to, aby zwiedzić przepiękne Góry Przeklęte wraz ze zwiedzaniem najważniejszych historycznie i kulturowo miejsc. Umożliwiają także podziwianie górskich wiosek oraz odkrywanie niezwykłości miast, takich jak Kruje, Berat czy Tirana. Wyprawy trekkingowe w Góry Północnoalbańskie, zwane też Alpami Albańskimi czy Górami Przeklętymi to idealna okazja, aby zobaczyć niesamowicie piękne i ciekawe miejsca.

Wyprawy trekkingowe do Nepalu — podróż do Everest Base Camp!

Marzysz o wyprawach z prawdziwego zdarzenia? Wyprawy trekkingowe do Nepalu mogą być tym, czego szukasz! Potrzebne jest tutaj naprawdę duże doświadczenie w chodzeniu po górach i żelazne zdrowie. Oprócz wielu oszałamiających szczytów głównym celem jest oczywiście Mount Everest! Wyprawy trekkingowe w Nepalu rozpoczynają się na wysokości ok. 2 800 m n.p.m. i prowadzą przez szlaki takie jak: Phakding, Namche Bazar, Tengoche, Dingobche aż do Kala Pattar na 5545 m n.p.m. Biuro podróży Logos Travel Marek Śliwka gwarantuje niezapomniane widoki na Mount Everest!