Podróżujemy z różnych celach. Czasem dla przyjemności i z chęci poznania nowych miejsc, innym razem służbowo lub z konieczności. Niezależnie od powodu podróży, warto zadbać o to, aby podczas wojaży mieć zapewniony dobry sen i wypoczynek. 

Dla ciała i dla ducha

Nawet najprzyjemniejsza podróż może być jednocześnie męcząca. Nie od dziś wiadomo, że najlepiej odpoczywa się z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu przyrody, gdzie mamy zapewnioną upragnioną ciszę. Taki relaks jest możliwy, nawet jeżeli celem naszej podróży była głośna i hałaśliwa Warszawa. To miasto nigdy nie śpi, ale wystarczy kilkadziesiąt minut jazdy samochodem, aby znaleźć się w zupełnie innym otoczeniu. Hotel blisko Warszawy to praktyczny i opłacalny wybór, gdy odwiedzamy stolicę. Po dniu pełnym wrażeń, upragniony wypoczynek znajdziemy w Serocku, gdzie na gości czeka hotel Warszawianka. Znajdziemy w nim nie tylko luksusowe pokoje, ale też wiele innych atrakcji. Zanim smacznie zaśniemy, możemy odwiedzić SPA, w którym czeka na nas wiele zabiegów relaksacyjnych, pozwalających nam się odstresować czy poczuć lepiej we własnej skórze.

Relaks nad wodą

Na gości czeka też atrakcyjny aquapark, w którym można poczuć się jak na egzotycznej wyspie. „Rosną” tam bowiem palmy, a woda jest błękitna. W ofercie znajdziemy naukę pływania, a także aqua fitness. Można go jednak odwiedzić także dla czystego relaksu nad wodą. Prócz basenów są tam także jacuzzi i wiele innych atrakcji. Hotel położony jest nad Jeziorem Zegrzyńskim i w pełni wykorzystuje ten fakt, oferując swoim gościom między innymi plażę, gdzie podczas letnich dni można się opalać na leżakach, ale też zorganizować tam przyjęcie, urodziny czy wesele. Drugą atrakcją, wynikającą z położenia hotelu, jest przystań oferująca żaglówki, motorówki i skutery wodne. Można tam też przycumować własny sprzęt. W Hotelu Warszawianka nie ma miejsca na nudę. Najmłodsi również znajdą tam wiele atrakcji dla siebie. Wystarczy, że odwiedzą centrum kreatywnej zabawy, w którym czeka na nie tyle pomysłów na dobrą zabawę, że nie będą chciały iść spać. Ten najlepszy w Serocku hotel jest miejscem, które warto odwiedzić z wielu powodów. Można tu odpocząć, albo cudownie się zmęczyć – do wyboru.