Krótki wypoczynek w miłym otoczeniu to oczywiście musi być nie tylko dużo przyrody wokół oraz zaplecze gastronomiczne, ale także komfortowy budynek. Zastanawiasz się, gdzie zaplanować weekend dla dwojga małopolska? A może szukasz dużej intymności i chcesz się oderwać od trosk życia codziennego? Warto faktycznie w tej sytuacji wybrać ofertę dworsierakow.pl. To propozycja skierowana do osób bardzo wymagających, które jednak cenią sobie optymalną cenę.

Oferta wypoczynkowa dla wymagających par

Tu znajdziemy pakiety wypoczynkowe dedykowane dla par, które chcą w zabytkowym hotelu przeżyć niezapomniane chwile. W otoczeniu pięknej przyrody każda para znajdzie ciszę i spokój, aby pobyć tylko ze sobą. Poza wypoczynkiem gwarantowane będą także różnorodne atrakcje. Pakiet dwudniowy przewiduje weekend dla dwojga małopolska, na który składa się nocleg w osobnym pokoju oraz powitalny kieliszek klasztornego piwa. W zależności od naszych potrzeb możemy także przyjechać tutaj na 3 dni. Zawsze mamy gwarantowane śniadanie do łóżka, a zrelaksować można się w saunie tylko dla dwojga.

Relaks i wypoczynek

Gwarantowany jest również masaż dla par, a możemy wieczorem wypocząć sobie w stylowej restauracji, jeżeli zamówimy romantyczną kolację przy świecach. Ceny są bardzo przystępne, bo za 2 dni takiego luksusowego pobytu zapłacimy zaledwie 460 zł, a za 3 dni 740. Wyjazd tutaj zawsze będzie ogromną regeneracją psychiczną, ponieważ dworek jest przepięknie położony. Wokół są wyjątkowo atrakcyjne tereny, gdy z hotel jest zlokalizowany w środku parku. To doskonała okazja do romantycznych spacerów, gdy chcemy mieć gwarantowany typowy weekend dla dwojga małopolska.

Po takim spacerze zawsze szybko zregenerujemy siły, a potem możemy się udać na smakowity obiad albo kolację w docenianej przez klientów restauracji. Zawsze podaje się tutaj świeże ryby, a do dyspozycji mamy bardzo bogatą kartę win. Zwolennicy tego napoju mają do dyspozycji dworską piwniczkę, gdzie można się oddać długi degustacji tego trunku. Ten punkt usługowy jest również bardzo przyjazny dla zwierząt. Możemy zabrać ze sobą psa albo kota, który będzie miał tutaj gwarantowane wygodne legowisko oraz zestaw przekąsek.