Firma Baster jest producentem miejskich mebli oraz mebli ogrodowych, które są niezbędne w przestrzeni publicznej. Parki, place zabaw i skwerki bez ławek betonowych i koszy betonowych  nie spełniałyby swojej roli i nie byłby przyjazne dla mieszkańców. Celem parku miejskiego jest zaproszenie mieszkańców na chwilę relaksu po ciężkim dniu w pracy. Ławki betonowe wpisują się idealnie w miejski krajobraz. Dzięki nim można na chwilę usiąść, odpocząć i naładować się pozytywną energie drzew i kwiatów. 

 

Specjaliści Bastera nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać wygórowanym oczekiwaniom klientów. W swojej pracy wykorzystują wyłącznie nowoczesne rozwiązania. Proces produkcji udoskonalają nowe technologie. Ławki betonowe i kosze betonowe powstają z wysokiej jakości surowców. Portfolio ławek i koszy powiększa się o nowe i modne projekty. Warto wiedzieć, że miejska architektura również podąża za trendami i zmienia się co sezon. Klienci docenili producenta za unikatowe i trwałe produkty, które bez szwanku mogą być eksploatowane przez wiele długich lat. 

 

Kosze betonowe i ławki  betonowe od producenta Baster

 

Doświadczony producent miejskich mebli Baster z powodzeniem produkuje rozmaite kosze betonowe oraz ławki betonowe, które są nieodłącznym elementem każdego parku i skweru. Co więcej, produkty idealnie pasuja na placach zabaw i nowoczesnych osiedlach. Wyróżnia ich wysokiej jakości surowiec, który nie zmienia się pod wpływem eksploatacji. Wykorzystanie betonu w połączeniu z drewnem jest bardzo modne w przestrzeni publicznej. To rozwiązanie ponadczasowe, które jeszcze długo będzie modne. Surowy look świetnie komponuje się z naturalną zielenią i kamieniem. 

 

Realizujemy indywidualne zamówienia na meble miejskie

 

Na życzenie klienta przyjmujemy zlecenia na indywidualne projekty ławek betonowych oraz koszy betonowych. Klient przedstawia nam swoje preferencje, a my mając na uwadze wszystkie wskazówki i możliwości tworzymy unikatowy projekt.