Są takie miejsca, które zachwycają, czarują i sprawiają, że pragnie się do nich wracać. Pogorzelica jest niewielką miejscowością, jednak każdego roku przyciąga rzesze spragnionych wypoczynku turystów. Wszystkich przyciąga tu piękne o każdej porze roku morze, czysta i piaszczysta plaża oraz rozwinięta baza noclegowa. Ważne jest bowiem także to, by zatrzymać się w miejscu, które zapewni wygodne i komfortowe noclegi Pogorzelica ma takie ośrodki. Nasz jest przykładem.

 

Eleganckie pokoje i apartamenty z widokiem na relaks

 

Przyjemność z pobytu nad morzem to przede wszystkim kąpiele morskie i słoneczne; spacery po plaży, podczas których czuje się na twarzy morską bryzę, wesołe zabawy i atrakcje oraz – co okazuje się niezwykle ważne – wygodne noclegi. Pogorzelica jest miejscowością, łączącą te wszystkie oczekiwania. Tu nic nie jest pozostawione przypadkowi.

Eleganckie, jasne i czyste pokoje, przestronne apartamenty z klimatyzacją oraz skąpane w zieleni letnie pawilony zapewniają komfort, bezpieczeństwo, odpoczynek po dniu pełnym wrażeń, zabawie w gronie bliskich lub nowo poznanych przyjaciół oraz spokojny sen. W takich miejscach czas biegnie inaczej, a każdy pokój ma najpiękniejszy widok na relaks.

 

Zabawa czy odpoczynek? Wybór należy do Ciebie

 

Pobyt nad morzem jednym kojarzy się ze wspaniałą zabawą do białego rana, innym zaś z szumem morza, spacerami i odpoczynkiem od codzienności. Ważne, by ośrodek spełniał oczekiwania obu tych grup. Tak też się dzieje.

Jadalnie, kawiarnia i pub to miejsca, w których kwitnie życie towarzyskie. Można tu jeść posiłki, delektować się pysznymi słodkościami i korzystać z wieczornych atrakcji. Dla tych, którzy od zabawy wolą spokój i szelest liści na wietrze, oferujemy spacery po lesie lub pięknych ogrodach z oczkiem wodnym, strumykiem i malowniczym pomostem, a także relaks w altanie. Pobyt tutaj to czysta przyjemność.