Przejmujące widoki, uspokajający szum fal, niezwykła świeżość powietrza i relaksujący zapach jodłowych lasów – wszystko to czeka na gości Maximus SPA nad morzem. Zachodniopomorskie, słynące z szerokich, piaszczystych plaż i urokliwych miasteczek wydaje się wprost stworzone dla letniego odpoczynku. Znajdziesz tu wytchnienie od zabieganej codzienności i relaks, który regeneruje na długie miesiące.

Komfortowe wczasy nad morzem w Polsce
Oprócz wyjątkowej strefy relaksu i doskonałej kuchni, kolejnym z wielkich atutów hotelu Maximus SPA jest niewątpliwie jego położenie. Umiejscowiony zaledwie kilkadziesiąt metrów od pięknej nadmorskiej plaży jest spełnieniem marzeń miłośników Bałtyku, amatorów morskiego klimatu i wszystkich, którzy cenią sobie bliskość wodnego akwenu. Długa na półtora kilometra i szeroka plaża ze strzeżonym kąpieliskiem to doskonałe miejsce dla planujących wczasy nad morzem z dziećmi, a także świetne rozwiązanie dla par – zapalonych spacerowiczów i entuzjastów pieszych wypraw wzdłuż plaży. Pokonując nieco ponad 3 km, zawędrujemy brzegiem morza do pobliskiego Dziwnówka, a ponad 5 km – do równie wartego odwiedzenia Łukęcina.

Wczasy nad morzem z dzieckiem z wyżywieniem
Na plaży w Dziwnówku trafisz na niezwykle delikatny i drobny piasek pozbawiony większych kamieni oraz kilka wygodnych zejść, w tym zjazd specjalnie dopasowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Szeroka, bo miejscami aż 80-metrowa plaża zachwyca turystów i stanowi niemałą atrakcję w okolicy. To szczególnie przyjemne i zaciszne miejsce dla rodziców z małymi dziećmi oraz wszystkich osób ceniących bliskość natury i urokliwy mikroklimat niewielkich miejscowości. W przypadku dłuższych pobytów warto zainteresować się okolicznymi atrakcjami i zorganizować rowerową wycieczkę – zakończoną relaksem w hotelowym SPA. Rewal, Niechorze, okoliczne Pustkowo, Pobierowo oraz inne warte odwiedzenia nadmorskie miasteczka kuszą dodatkowymi miejscami godnymi odwiedzenia: jak parki linowe, muzea, latarnie morskie czy zwodzone mosty.