Na miłośników krajów skandynawskich czeka blog o Norwegii, który wprowadza wszystkich zainteresowanych w norweskie meandry. Jeśli jesteś fanem norweskich seriali, kultury i spędzania czasu wolnego w Norwegii koniecznie zajrzyj na blog o Norwegii skandynawskiepodróże.pl.

O czym mogę przeczytać na blogu?

Na blogu skandynawskie podróże możesz poczytać przede wszystkim o ciekawostkach i kulturze związanych z jednym ze skandynawskich państw. Norwegia jest bardzo chętnie odwiedzana przez Polaków. Co więcej, wielu naszych rodaków pracuje i żyje na stałe w Norwegii. Blog o Norwegii przybliży Ci z pewnością realia i możliwości, jakie stwarza ten kraj dla obcokrajowców. To idealna przestrzeń dla fanów zimowego szaleństwa. Na blogu zapoznasz się ze spotami zimowymi, jakie warto tam uprawiać. To istny raj dla miłośników białego szaleństwa. Pewnie zastanawiasz się, czy wybierając się do Norwegii powinieneś znać rodzimy język. Spokojnie! Język angielski do codziennej komunikacji wystarcza! Jeżeli myślisz o przeprowadzce do Norwegii już teraz zainwestuj w naukę języka norweskiego. Blog o Norwegii przygotował dla Ciebie artykuł na temat podstaw języka norweskiego. Na czytelników czeka aż 50 zwrotów, które warto znać. Warto jeszcze dodać, że język norweski jest wymagany, jeśli chcesz mieszkać tam i pracować na stałe. 

Co warto przywieźć z Norwegii?

Jeśli myślisz o Norwegii o jako kolejnym miejscem turystycznej destynacji, przeczytaj co warto kupić. Blog o Norwegii przygotował dla Ciebie listę najciekawszych produktów. Postaw na pyszności i praktyczne upominki! Jeżeli jesteś smakoszem nie może Cię ominąć pyszny brązowy ser Brunost. Wyróżnia się charakterystycznym smakiem i konsystencją. Będąc w Norwegii nie możesz nie spróbować norweskiego dorsza. W kategorii praktycznych upominków nie może zabraknąć wełnianych, grubych swetrów z norweskim motywem. A na szczególną uwagę zasługuje łopatka do sera, która jest norweskim wynalazkiem.