Planując rodzinne wakacje nad morzem najczęściej najpierw szukamy noclegu. Najlepszą opcją jest zawsze połączenie najniższej ceny i najwyższego standardu. Ciekawym miejscem, które oferuje nocleg jest ośrodek wczasowy Dziwnów. Na jego terenie jest kilka możliwości nocowania – domek kempingowy, domek typu Holender oraz motel. Każde z nich oferuje wysoki standard oraz taras i aneks kuchenny.

Ośrodek wczasowy Dziwnów, czyli idealne miejsce na letni wypoczynek

Ośrodek wczasowy Dziwnów oferuje pobyt w domku typu Holender, motelu oraz dużym i małym domku, oraz domku kempingowym. Duży Biały domek to dwa apartamenty dla 3 i 4 osób oraz tarasy i balkony z krzesłami. Dodatkowo w standardzie domków są:

  • Wi-Fi,
  • telewizor,
  • aneks/nisza kuchenna,
  • balkon/taras.

Wybierając nocleg w ośrodku wczasowym Dziwnów masz gwarancję atrakcyjnych cen i wysokiego standardu oraz niewielkiej odległości od morza. Jednak spanie i wylegiwanie się na plaży to nie wszystko, warto zadbać też o aktywność nad wodą. Dziwnów, a dokładniej Mierzeja Dziwnowska oferuje sporo atrakcji amatorom sportów wodnych i nie tylko. Inne atrakcje to m.in. Park Miniatur oraz ruiny kościoła w Trzęsaczu i Park Dinozaurów. Odpoczywając w Dziwnowie szybko się zregenerujesz, poznasz nowe miejsca i spędzisz czas z bliskimi, bawiąc się tak dobrze, że nie będziesz chcieć wracać do codziennych obowiązków i miejskiego zgiełku. Nie czekaj i już dzisiaj zarezerwuj pobyt w Dziwnowie! Pokój w ośrodku Cynamon możesz zarezerwować tu: https://cynamondziwnow.pl