Nic tak nie urozmaica tygodnia, jak weekendowy wypad w miejsce, w którym nigdy nie byliśmy. Tego typu podróż stanowi doskonałą okazję do wypoczynku, regeneracji, a także- ubogaca nas o nowe wrażenia. Na mapie województwa dolnośląskiego miejscem takim jest Świeradów Zdrój- niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym miasto liczące zaledwie 4577 mieszkańców. Oprócz oczywistych korzyści wynikających ze wspaniałego położenia miasta, możemy tu również zaznać relaksujących chwil, a także skorzystać z bogatej oferty Hotelu Buczyński. 

Atrakcyjna oferta na noclegi w mieście Świeradów Zdrój to nie jedyny atut wspomnianego hotelu. Możemy tutaj skorzystać z zabiegów relaksujących, które doskonale zregenerują nas po całym okresie intensywnej, nierzadko stresującej pracy. Masaże orientalne i ajurwedyjskie, a także odprężające zabiegi na twarz to tylko jedne z licznych opcji oferowanych przez Hotel Buczyński.

Świeradów- wypoczynek dla zdrowia

Naturalne właściwości lecznicze, z których słynie Świeradów wynikają z obecności wód zdrojowych, które są naturalnie wzbogacone przez radon. Pierwiastek ten jest szeroko wykorzystywany w medycynie alternatywnej. Jego działanie docenią przede wszystkim osoby, które borykają się z dolegliwościami wynikającymi z nieprawidłowego funkcjonowania narządu ruchu. Mowa tu nie tylko o urazach wynikłych z aktywności sportowej, ale także problemów na tle reumatycznych. Ulgę uzyskaną przy pomocy kąpieli z dodatkiem tego pierwiastka, docenią także osoby cierpiące na choroby natury ginekologicznej, a także cukrzycy.  Świeradów Zdrój jest więc miejscem idealnym dla osób, które potrzebują wspomożenia w walce z tego typu schorzeniami. Dlatego warto zdecydować się na dłuższy pobyt tutaj i zarezerwować noclegi. 

Nieopodal Hotelu Buczyński znajduje się hala ze źródłem wody uzdrowiskowej. Noclegi w Świeradowie gwarantują szybki i łatwy dostęp nie tylko do uzdrowiskowych źródeł, ale także do całego bogactwa przyrodniczego regionu. Tu właśnie początek ma słynny  Główny Szlak Sudecki im. Mieczysława Orłowicza..