Prowadzisz firmę? A może jesteś managerem działu i myślisz o zorganizowaniu wyjazdu integracyjnego, szkolenia, czy konferencji nad morzem? Sprawdź ofertę Hotelu Zalewski. To czterogwiazdkowy kompleks z nowoczesnymi pokojami, restauracją i salami konferencyjnymi. Atrakcje spełnią oczekiwania zarówno tych, co szukają ciszy i wypoczynku blisko natury, dzieci oraz biznesmenów. Sale konferencyjne w hotelu nad morzem świetnie sprawdzają się podczas biznesowego spotkania.

Coś więcej o hotelu

Hotel Zalewski w Mrzeżynie nad morzem przykuwa uwagę już od pierwszego wejrzenia. Kształt budynku jest niestandardowy i kryje w sobie luksusowe wnętrza. Przeszklenia w pokojach robią wrażenie na wszystkich turystach, ponieważ z okien rozpościera się cudowny widok. To idealne miejsce dla rodzin, ponieważ na najmłodszych czekają liczne animacje, dzięki którym pociechy nie będą czuć się znudzone. Co więcej, na najmłodszych czeka specjalne menu w restauracji. Jednak to, co dzieci uwielbiają najbardziej, to aquapark z atrakcjami. Miłośnicy wody znajdują tu basen, a tuż za rogiem morze i plażę. O przyjemności dla ciała i ducha zadba SPA, które oferuje liczne, relaksujące zabiegi na twarz i ciało. Podczas pobytu podniebienia gości raczyć będą lokalne potrawy przygotowane ze świeżych i sezonowych produktów. Autorskie receptury szefa kuchni przypadną do gustu nawet największym niejadkom. Hotel przygotował także sale konferencyjne w hotelu nad morzem.

Centrum konferencyjne Hotelu Zalewski

Hotel Zalewski przygotował przestrzeń dla biznesu, czyli wydzieloną strefę, która służy do organizacji konferencji, szkoleń biznesowych i spotkań. Sale konferencyjne w hotelu nad morzem słyną z pełnego wyposażenia multimedialnego. W ramach usługi znajdują się ekran, nagłośnienie, mikrofon, wygodne meble i projektor. Wszyscy uczestnicy mają dostęp do szerokopasmowego Internetu. Trzeba dodać, że sala jest klimatyzowana, co jest bardzo ważne w przypadku licznej grupy szkoleniowej.